niedziela, 21 sierpnia 2016

Innogy

Zmiana nazwy jednej z najbardziej znanych firm energetycznych. Spółka RWE Polska i RWE Stoen Operator od września zmieniają nazwę na Innogy. Dlaczego, jak tłumaczą managerowie i prezesi, w Europie trwa dekarbonizacja i decentralizacja sektora energetycznego a RWE musi jej dorównać. Już czytamy, że energią w przyszłości handlować będą takie firmy jak Tesla, Google i Apple. Wszystko dlatego, że rynkiem zawładnąć mają usługi wiązane. Na stronie spółki przedstawiany jest logotyp, przypominający żarówkę, a szata graficzna kolorem sugeruje, że mamy do czynienia z inną spółką sprzedażową. 


Historia RWE


RWE to europejska grupa, która działa w sektorze wydobywczym. Ropa, gaz i węgiel brunatny, to surowce, które służą wytwarzaniu energii. Spóła działa w takich sektorach, jak sprzedaż, dystrybucja, oraz wydobycie. Opanowała już rynek niemiecki, czeski, węgierski oraz tereny Warszawy, jeśli chodzi o dystrybucję, sprzedaż energii rozciąga się na cały kraj. 

Innowacja


Zdolność do przyswajania nowych innowacji, które są kluczem do zdobywania, utrzymania i obsługi klientów. Nowe modele biznesowe są opracowywane i prowadzone z wyraźnym naciskiem na jakość. „Stawiamy na współpracę z partnerami, aby szybko powstały nowe rozwiązania” - mówi prezes spółki. 


Misja


RWE ma ambitne cele polityczne na rzecz ochrony klimatu, rozwoju odnawialnych źródeł energii i poprawy efektywności energetycznej oczywiście wszystko z myślą o konkurencję, innowacji władzy i siłę finansowej. 

Misja Innogy 


Jesteśmy najbardziej zaufanym i wysokiej wydajności partnerem dla zrównoważonego transformacji europejskiego systemu energetycznego chcemy ten status utrzymać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz